puik is people

just like you

Puik houdt van persoonlijk. Dit zijn de mensen die je met passie helpen aan het beste van de besten – en vastbesloten zijn om dat te blijven doen.

Wij zijn Puik.

Contact

Contact

Twijfel niet om contact met ons op te nemen! We staan open voor verschillende vormen van samenwerkingen.

Heb je een leuk voorstel voor een samenwerking of wil je beelden van onze producten ontvangen in hoge resolutie? Stuur ons een bericht. 

Naam:

E-mail:

Bericht:

Toon a.u.b. dat u menselijk bent door de selectie van de boom.

Freek Claessen
Eigenaar, (Online) Verkoop

freek@puikdesign.nl

Daan Gescher
Eigenaar, Productie & Verkoop
daan@puikdesign.nl

Tineke Beunders
Art Director, Designer

tineke@puikdesign.nl

Lara van der Lugt
Office Manager, Designer

lara@puikdesign.nl

Gina van Heerden 
Manager projects, Designer
gina@puikdesign.nl

Marketing
Marketing, Samenwerkingen 

marketing@puikdesign.nl

Bedrijfsinformatie

E-mail adres: info@puikdesign.nl
Telefoon: +316 47161911
Kamer van koophandel: 73582786
BTW nr.: 8595.88.816.B.01